הכירו את סקופוס סקיוריטי. פתרונות בטחון ברמה אחרת.

חברת בטחון ישראלית ובינלאומית הפועלת במיגון רחב של מתארים, גלויים וסמויים ומורכבת מצוות מומחים שנבחר בקפידה ומאפשר לכם ליהנות מפתרונות בטחון ברמה הגבוהה, האמינה והדיסקרטית ביותר שיש.
שירותינו ניתנים ללקוחות ישראלים שפועלים בחו"ל, חברות רב לאומיות ותאגידים, אנשי עסקים ומשפחות בעלות ממון.

 

סקופוס סקיורטי. בנויים וערוכים למשימות מורכבות.

כארגון, אנחנו לא גדולים מידי ופועלים בתפישת הפעלה של יחידות מובחרות. צוותים ייעודיים, מוכווני משימה, שלא מכירים במושגים "אי אפשר או מסובך". להפך, משימות מורכבות בכל נקודה בכדור הארץ, רק מחייבות אותנו להשתפר ולעשות את הבלתי יאמן. בעולם הבטחון, לא הכול גלוי, כיוצאי יחידות מיוחדות של צה"ל, שב"כ ומוסד, אנו שומרים את הכל לעצמינו.

סקופוס סקיורטי. מעורבות אישית שעושה את ההבדל.

מנהלי החברה והצוות הבכיר מעורבים אישית בבניית מתווה התוכניות. בשונה מארגונים בטחוניים גדולים, בהם שרשרת הניהול נעשית בהשראה
ובהאצלת סמכויות, אצלינו המעורבות והביצוע טוטאלי, על ידי הדרג הבכיר ביותר. מניסיוננו, גישה זו יוצרת מעטפת בטחון חזקה, אמינה ועל פי צרכיך.

סקופוס סקיורטי. אמון בונה בטחון.

כמי שצמחו במערכות הבטחוניות הרגישות ביותר של מדינת ישראל, חרטנו על דגלנו את נושא האמון והאמינות. כמי שאחראים על בטחון הנכסים החשובים לכם - משפחה קרובה, הארגון העסקי ועובדיו, לא ניתן לעבוד בצורה שאינה מבוססת על עקרון זה. תפישת עולם זו, יחד עם הבנת תחום הבטחון על פרטיו הקטנים, מתורגמים לאבטחה ברמה הגבוהה בישראל ואף בעולם.

סקופוס סקיורטי. חושבים בינלאומי. פועלים בינלאומי.

אחד הדברים החשובים ביותר בעבודה מול שווקים חיצוניים הינו הבנת השפה והתרבות. הניואנסים הקטנים שמאפיינים מדינות זרות, הם אלו שמאפשרים לייצר בטחון בסביבה חדשה. כמי שצמחו בחברות בינלאומיות, אנו בקיאים בשפה האנגלית ובתרבות האמריקאית ויודעים לעשות את ההתאמות לכלל התרבויות – המזרח התיכון, אירופה ואסיה. בכל נקודה, יש לנו שותפים אסטרטגיים מנוסים, המאפשרים לנו לייצר עבורכם מעטפת ביטחונית חזקה ביותר.

מדוע לבחור בנו? רק ראיית הפרטים הקטנים, יוצרת תמונת בטחון מושלמת.

ניתוח מודיעיני וניטור.

המודיעין האיכותי הוא מפתח לכל תכנון אירוע אבטחה מוצלח. יש לנו יכולות לאפיין מגוון סיכונים ואיומים המשפיעים על הארגון או מנהליו.

גיוס והכשרת צוותים ברמה אחרת.

קובעים סטנדרט חדש בענף הבטחון ע"י גיוס איכותי של צוותים ומנהלים הכולל: הכשרה בטחונית. רפואה דחופה. בדיקות רקע רחבות. בחינות פסיכולוגיות.

תגובה מהירה.

אנחנו יודעים עד כמה הזמן הוא מרכיב חשוב. אסור להתעכב. כשמדובר בבטחון יש לנו יכולות לתת תכנית הגנה מקיפה, חזקה והרמטית וזאת תוך מספר שעות בלבד.

חליפת בטחון אישית.

את השירות אנו יודעים להתאים למידות הלקוח וצרכיו. צוותי ההגנה שלנו מקצועיים, מנוסים ונמצאים ברמת זמינות גבוהה ביותר בהתאם למקום, לסיטואציה ולסדרי העדיפויות.

בטחון בתנועה.

מענה בטחוני למנהלים בתנועה. תחבורה מאובטחת, תכנון מסלולים ומעקב נוסעים. כך מנהלים יכולים לעבוד בראש שקט גם כשהם בדרך מיעד ליעד.

שרותים נוספים שאנו מציעים:

  • תכנון מערך אבטחה ומיגון.
  • יעוץ ביטחוני לחברות ואנשי עסקים.
  • ליווי והדרכה של מנהלי ביטחון בתאגידים.
  • כתיבת תוכניות ביטחון, סקרי סיכונים ונהלי אבטחה.
  • ניהול מבצעי אבטחה ולוגיסטיקה עבור פעילות חברות ועובדים בחו"ל.

לפתרון בטחוני ואישי, צרו איתנו קשר בדיסקרטיות מלאה.
טלפון: 073-3744-779
מייל: info@scopussecurity.com

TOP